Witaj w Delidostawa.pl, sklepie spożywczym z dostawą do domu.

Działamy na terenie Żabiej Woli, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Tarczyna oraz okolic, dostarczając Twoje zamówienia pod wskazany adres.

 

Wyobraź sobie świeże pieczywo, sery, warzywa, owoce i mięso z dostawą prosto pod Twoje drzwi. Nigdy więcej stania w kolejkach, nigdy więcej dźwigania zgrzewek wody, nigdy więcej kolejek i plastikowych siatek wpijających się w ręce. Od dziś zakupy zrobią się same! To wszystko za sprawą Delidostawa – wygodnego i dopasowanego do Twoich potrzeb sklepu spożywczego online.

Delikatesy Centrum w Żabiej Woli – dobrze znane Klientom – nasza rodzina prowadzi już od 17 lat.  Od początku naszą misją było dostarczanie produktów świeżych oraz dobrej jakości za rozsądną cenę. W czasie pandemii koronawirusa postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaczęliśmy dostarczać zakupy prosto do Waszych domów. Liczba zamówień szybko przerosła nasze oczekiwania.

Nic tak nie motywuje do działania, jak zadowolenie i uśmiech naszych Odbiorców. Zmieniamy się więc i rozwijamy dla Was. Powiększamy magazyny, no i nie możemy się już doczekać kolejnych dostaw do Waszych domów.

 

Śledź nas na Facebooku